Bezpieczna zima dla diesla

Grafika - bezpieczna zima dla diesla

Dla posiadaczy diesli zima bywa problematyczna. W niskich temperaturach paliwo traci część właściwości. Bezpieczną i komfortową jazdę zapewni dostępny od 9 listopada na Samoobsługowej Stacji Paliw MZK arktyczny olej napędowy IZ-40.

Przez cały rok pod nazwą ON Super na naszej stacji kryje się najwyższej jakości olej napędowy B-Zero, czyli paliwo bez biokomponentów. Ten rodzaj oleju napędowego jest dziś na stacjach paliw rzadkością.

Na podstawie prawie 100-letniego doświadczenia MZK w prowadzeniu autobusów, możemy śmiało powiedzieć, że układy wtryskowe naszych diesli na B-zero potrafią bezawaryjnie pracować nawet 1 mln km, czyli trzykrotnie dłużej bez naprawy niż na klasycznym paliwie B-7. Warto więc rozważyć zmianę lub przynajmniej co jakiś czas zatankować kilka razy paliwo bez biokomponentów i oczyścić w ten sposób silnik z osadów.

Właściciele diesli doskonale wiedzą, jakie problemy mogą się pojawić z odpaleniem auta, gdy temperatura spada poniżej zera. Od listopada do końca marca w naszych dystrybutorach znajduje się arktyczny olej napędowy IZ-40 z grupy B-zero. Olej B-zero znacznie lepiej znosi niskie temperatury, zaś IZ-40 zachowuje swoje właściwości nawet przy solidnych mrozach.

Ważne!
Olej arktyczny IZ-40 to nie to samo, co zwykły olej napędowy zimowy. IZ-40 daje gwarancję temperatury blokady zimnego filtra (CFPP) do -32°C oraz temperatury mętnienia do -22°C. Ten drugi parametr gwarantowany jest tylko w dostępnym u nas oleju napędowym IZ-40.

ON Super IZ-40 to:
0 zanieczyszczeń
0 awarii
0 problemów

U nas Zero znaczy Super!

Jak dojechać na stację paliw MZK?

Teraz dojazd do naszej stacji jest łatwiejszy – można na nią wjechać także od strony ronda Czadcy. Wcześniej można było do niej dojechać jedynie od ul. Wielki Rów z kierunku ul. Grudziądzkiej. Teraz, gdy na Wielkim Rowie, na pasie biegnącym od ronda Czadcy, powstał lewoskręt, szybciej i prościej po benzynę, olej napędowy i AdBlue mogą dojechać samochody jadące np. ul. Legionów czy Długą.

Masz firmę?

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!
O szczegóły zapytaj w Dziale Sprzedaży
ul. Legionów 220
tel. 56 612 18 05, 783 898 988
e-mail: bok@mzk-torun.pl

Tankuj u nas po korek korzyści!

Dane kontaktowe
Adres
Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Sienkiewicza 24/26
87-100 Toruń

zaklad@mzk.torun.pl

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy
KRS 0000406721
kapitał zakładowy: 87.046.000,00 zł opłacony w całości

Regon: 341227892
NIP: 8790177233

© MZK w Toruniu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by DJ-Extensions.
Dostępne strony internetowe WCAG